2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı

ABONE OL
21 Haziran 2022 21:50
2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu Okul Müdürleri Toplantısı, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz, şube müdürlerimiz ve okul müdürlerimizin katılımıyla İlimiz Perre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
Toplantı, saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın söylenmesinin ardından İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı’nın açılış konuşmasıyla başladı.
Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı, belirlenen gündem maddeleri çerçevesinde okul ve kurum müdürleri ile gündemi değerlendirdi. 2022 – 2023 eğitim öğretim yılında Müdürlüğümüzce yürütülecek çalışmaların da ayrıntılı olarak konuşulduğu toplantıda, eğitim öğretim yılı genel değerlendirilmesi yapıldı.
Öğrenci başarısının arttırılması, sosyal etkinlikler ve yürütülecek projeler, eğitim ve öğretimin kesintisiz ve eksiksiz yürütülmesi için gerekli tedbirlerin alınması, eğitim kurumları arasında gerekli iş birliği ve koordinasyonun gerçekleşmesi, eğitime ayrılacak tüm potansiyel kaynakların belirlenmesi ve seferber edilmesi, eğitim kurumların ve sosyal tesislerin fiziki kapasitesi ve eğitim araç gereci gibi diğer kaynakların verimli, etkili ve ortak kullanımının sağlanması konularının değerlendirilmesi yapıldı.
Toplantı, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı’nın, okul müdürlerinden gelen soruları cevaplandırması ve görüş alışverişiyle devam etti.
Toplantı, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı’nın katılımcılara teşekkür etmesinin ardından iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.